>

Hakkımızda

GlasWeld Türkiye'ye Hoşgeldiniz

Çatlak  Cam Onarımı
GlasWeld, 1982 yılındaki kuruluşundan bu yana pazardaki en iyi ön cam tamir ekipmanlarını geliştirmek ve patentlemek için sürekli çalıştı. Bu tamir ekipmanları, endüstrinin ilk renksiz ve renkli reçinelerini, teknolojik olarak en iyi gelişmiş enjektörlerini ve LED UV lambalarını içermektedir. Çatlak cam onarımı konusunda her zaman yüksek kalite standartlarında bir hizmeti sizlerle buluşturmaktayız.

Çizik Cam Tamiri
GlasWeld 2003 yılında, cam çizik onarımına, Gforce ™ markası adı altında başladı. Gforce cam yüzeylerindeki çizikleri kaldıran bir sistemdir. Bu tamir sistemi, neredeyse her türlü camdan derin çizikleri bile giderir. Bağımsız testler sonucunda çizikleri, camın optiğini bozmadan ortadan kaldırdığı ispatlanmıştır.

Far Restorasyonu
2011’de GlasWeld, Gclear ™ Far Restorasyon Sistemini tanıttı. Bu sistem uzun ömürlü, dayanıklı bir  kaplama sağlayan OEM UV Kaplama spreyi ve UV Işık sistemi kullanarak, polikarbon farları ilk günkü haline getirir.

Günümüzde GlasWeld, 50 farklı ülkede temsilciliğe sahiptir ve bağlı endüstrilerin önemli firmalarından bir çoğunu müşteri portföyünde bulundurmaktadır.


VİZYONUMUZ

Alanında yenilikçi ve geliştirici olarak içinde bulunduğu endüstriye değer katmak. Lider konumdaki faaliyetlerle sektöre yön vermek.

MİSYONUMUZ

Stratejik hedefler edinerek, hedeflenen büyümeyi sağlamak ve faaliyet alanını genişletmek. Bu gelişme sürecinde kaliteyi en yüksek seviyeye çekmek.

GlasWeld Türkiye, iç ve dış müşteri memnuniyetinin öneminin farkındadır. Bu nedenle çalışanlarına rahat ve katılımcı bir iş ortamı sağlarken, müşterilerimize ve çalışmalarımızın etkide bulunduğu herkese yararlı ve en iyi hizmeti sunabilmek amacıyla profesyonellik, yenilikçilik, araştırıcı olma, verimlilik, etik değerlere uyma, çevreye saygı ve katma değer yaratma ilkelerini amaç edinmiştir.

Start typing and press Enter to search

Alışveriş Sepeti

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Call Now Button