Glasweld Turkey

Glasweld Türkiye'ye Hoşgeldiniz

Araç Ön Cam Onarımı
GlasWeld, 1982’deki kuruluşundan bu yana pazardaki en iyi ön cam tamir ekipmanlarını geliştirmek ve patentlemek için sürekli çalıştı. Bu tamir ekipmanları, endüstrinin ilk renksiz ve renkli reçinelerini, teknolojik olarak en iyi gelişmiş enjektörleri ve LED UV lambalarını içermektedir.

Çizik Cam Tamiri
GlasWeld 2003 yılında, cam çizik onarımına, Gforce ™  markası adı altında başladı. Gforce cam yüzeylerindeki çizikleri kaldıran bir sistemdir. Bu tamir sistemi, neredeyse her türlü camdan derin çizikleri bile giderir. Bağımsız testler sonucunda bu çizikleri camın optiği bozulmadan ortadan kaldırdığı ispatlanmıştır.

Far Restorasyonu
2011’de GlasWeld, Gclear ™ Far Restorasyon Sistemini tanıttı. Bu sistem, polikarbon far camlarını orjinal fabrikadan gelen ilk haline getirir. Uzun ömürlü, dayanıklı bir  kaplama  sağlayan OEM UV Kaplama spreyi ve UV Işık sistemi kullanılır.

Günümüzde GlasWeld, 50 farklı ülkede temsilciliğe sahiptir ve  endüstrisinin en üst düzeydeki firmalardan bazılarını müşteri listesinde sunmaktadır.

VİZYONUMUZ

Alanında yenilikçi ve geliştirici olarak içinde bulunduğu endüstriye değer katmak. Lider konumdaki faaliyetlerle sektöre yön vermek.

MİSYONUMUZ

Stratejik hedefler edinerek, hedeflenen büyümeyi sağlamak ve Saray Cam faaliyet alanını geliştirmek. Bu gelişme sürecinde kaliteyi en yüksek seviyeye çekmek.

Saray Cam, iç ve dış müşteri memnuniyetinin öneminin farkındadır. Bu nedenle çalışanlarına rahat ve katılımcı bir iş ortamı sağlarken, müşterilerimize ve çalışmalarımızın etkide bulunduğu herkese yararlı ve en iyi hizmeti sunabilmek amacıyla profesyonellik, yenilikçilik, araştırıcı olma, verimlilik, etik değerlere uyma, çevreye saygı ve katma değer yaratma ilkelerini amaç edinmiştir.

Yazmaya başlayın ve aramak için Enter tuşuna basın

Alışveriş Kartı

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Call Now Button
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by