>

Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

GlasWeld Türkiye olarak firmamızda çizik cam tamiri, çatlak cam tamiri, far restorasyonu, su ve kireç izi lekelerini çıkarma işlemleri yapılmaktadır.  Ürünler mobil uygulamaya uygun olduğu için sadece atölye ortamında değil istenilen her yerde uygulama yapılabilmektedir.

Çizik Cam TamiriÇizik Cam Tamiri

Araba camlarında sileceğin neden olduğu çizikler, cam temizliği esnasında oluşan çizikler, cam üzerinde kar temizleme gibi sebepler ile sürtünme esnasında oluşan çizikler rahatlıkla giderilir.  Aşındırma olmadan çizikler yok edildiği için camın optiği bozulmaz ve camın görüntüsünü etkileyecek bir değişiklik oluşmaz. Bu gibi giderilebilecek çizikler için camın değiştirilmesi hem çevresel sebeplerden, hem de üretim esnasında takılan ilk camın mukavemetinin kaza esnasında daha dayanıklı olmasından dolayı anlamsız ve gereksizdir.

Evlerde cam çizikleri çoğunlukla temizlik esnasında camların sert cisimlerle temizlenmesi sonucunda oluşur. Evlerinizin veya ofislerinizin camlarında oluşan bu gibi çizikler GlasWeld ürünleri ile giderilebilmektedir. İşlem sonrasında camda herhangi bir görüntü bozukluğu, optiklenme oluşmamaktadır. Bu işlem için bizi aramanız yeterlidir. Yakın bayimize bilgilerinizi vererek uygulama için ekipleri yönlendiriyoruz. Cam sökülmeden, yerinde işlem yapılmaktadır. Ev, ofis, yat camları gibi aklınıza gelebilecek her türlü camda uygulama yapılmaktadır.

Çizik Cam TamiriÇatlak Cam Tamiri

Araç camı gibi lamine camlar üzerinde oluşan çatlaklar tamir edilmektedir. Ürünlerimiz yüksek kaliteye sahiptir. Çatlak içerisine enjekte edilen reçine camın içerisine mükemmel bir şekilde işler,  çatlağın tekrar yürümesine yada oluşmasına izin vermez. Piyasada bir çok çatlak cam tamiri ürünü bulunmaktadır, GlasWeld ‘in bu ürünlerden farkı kaliteli ürünler kullanarak geçici değil kalıcı çözümler sunmasıdır.

far restorasyonuFar Restorasyonu

Sıfır kilometre arabaların polikarbon farları fabrikadan OEM (Original Equipment Manufacturer) ultraviyole bir kaplama ile çıkar. GlasWeld de yıpranmış farlarınız için uygulama sırasında OEM standartlarında UV kaplama kullanmaktadır. İşlem sonrasında farlar uzun yıllar dayanıklılığını koruyacak bir berraklık kazanır. Far sökülmeden işlem gerçekleştirilir. Aynı gün içerisinde aracınızı teslim alabilirsiniz. İşlem maksimum 50 dakika sürmektedir. Diğer far temizleme yöntemlerinden farkı OEM standartlarında UV kaplama kullanılması ve bu sayede kısa bir süre için değil yıllarca dayanıklılığını koruyacak bir çözüm sunulmuş olmasıdır.

ProClean Su ve Kireç Leke ÇıkarıcısıProClean Su ve Kireç Leke Çıkarıcısı

Araç camlarında, pencere camlarında, duşakabin camlarında ve bunun gibi her türlü camlarda oluşmuş, çıkmayan su ve kireç izleri bu ürünle rahatlıkla çıkarılmaktadır. ProClean su ve kireç leke çıkarıcısı olarak profesyonel çözümler sunabilen bir markadır! Çevreye herhangi bir zararı yoktur. Biyoçözünür olduğu için çevreye zarar vermeden toprakta çözünür. Cam, plastik, akrilik, fiber glass kaplama, metal, paslanmaz, boya yüzeyleri, ocak üstleri, fayans ve duşakabin yüzeyleri gibi birçok yüzeyde kullanılır. Bu gibi ihtiyaçlar için ister ürünümüzü kendiniz alıp uygulayabilirsiniz yada talep ederseniz ekiplerimiz gelip uygulama yapabilirler.

Start typing and press Enter to search

Alışveriş Sepeti

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Call Now Button