>

Su ve Kireç İzi Giderimi – S.S.S.

Sıkça Sorulan Sorular

Su ve kireç izi nasıl tanımlanır?

Bir su izine bir çok şey denilebilir. Su lekesi, su korozyonu, kalsiyum oluşumu, kireç lekesi, mineral kalıntıları ve daha fazlası. Su damlacıkları bir cam yüzeyine tutunup sonrasında da su buharlaşmaya başladığında, suyun içindeki tüm mineraller cam yüzeyinde kalıp tipik bir su lekesi oluşturur. Su lekeleri esas olarak camın üzerindeki kalıntılardır. Çok geçmeden temizlenirse, bu mineraller herhangi bir cam temizleme malzemesi ile silinebilir.

Uzun süre temizlenmeden bırakıldığında ise, özellikle de kuyu suyu gibi yada aşırı kireçli sular gibi çok miktarda mineral içeren sularda, mineraller cam yüzeyinde daha fazla birikmeye başlarlar. Bu lekeler ve birikintiler camın kimyasal yapısı ile etkileşime girerek neredeyse camın bir parçası haline gelirler.

Bu tür durumlarda ancak ProClean ürünü kullanarak  mevcut su lekelerini ve kalıntıları cam yüzeyinden yok edebilirsiniz.

ProClean ürününü farklı kılan şey nedir?

ProClean su ve kireç leke çıkarma ürününü pazardaki diğer ürünlerden farklı kılan şey nedir?

Su ve kireç lekesi çıkarmak için piyasada bulunan ürünlerin çoğu ya sadece aşındırıcı öğeler içererek lekeleri aşındırarak çıkartır yada asidik özellik içeren ürünler lekeyi eritmeye çalışarak temizlemeye çalışır. ProClean ise her iki özelliği de bünyesinde bulundurur. Leke ve kalıntıları eritmek için asit formülünü kullanır. Aynı zamanda az miktarda mikro aşındırıcılar içererek mineralleri camın yüzeyine zarar vermeden yok eder. Bu yüzden, denediğiniz diğer ürünlerden farklı olarak çok daha kısa zamanda çok daha iyi neticeler alırsınız.

ProClean hangi yüzeyler üzerinde kullanılabilir?

ProClean her çeşit cam yüzeyinde kullanılabilir, özellikle aracınızın tüm camlarında hatta far yüzeylerinde, yine aracın metal, plastik aksamları ve boya yüzeylerinde bile kullanabilirsiniz.

Deniz araçlarında tuzlu deniz suyundan dolayı camlar matlaşmaktadır. Bu matlığı da Proclean ile giderebilirsiniz.

Cam yüzeylerinde işlem yaparken yün keçe yada parlatma keçesi kullanabilirsiniz. Bir aracın metal ve plastik yüzeylerinde kullanacak iseniz, sünger tipi keçe ve sıfır numara çelik yün kullanmanız lekeleri yok etme sürecinizi kısaltacaktır.

Bununla birlikte, araç yada yatınızdaki boyalı yüzeyler üzerindeki su lekelerini gidermek için mikrofiber bez kullanmanız yeterli olur. Boya yüzeyinde çalışırken sert cisimler kullanmamanız gerekir. Ayrıca işleme başlamadan önce yüzeyi toz gibi maddelerden temizlemenizi öneririz.

ProClean esas olarak cam üzerindeki lekeleri yok etmek için özel olarak formüle edilmiştir, ancak diğer yüzeylerde de gerçekten harika sonuçlar çıkarmaktadır.

Start typing and press Enter to search

Alışveriş Sepeti

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Call Now Button