Far Temizleme Set Fiyatları Ne Kadardır? En Güncel Fiyatlar Hakkında!
Far Temizleme Set Fiyatları Ne Kadardır? En Güncel Fiyatlar Hakkında!
Posted in Far RestorasyonuFar Temizleme

Far Temizleme Set Fiyatları Ne Kadardır? En Güncel Fiyatlar Hakkında!

Far temizleme set fiyatları ne kadardır? Far temizleme setlerinin fiyatları markadan markaya farklılık göstermektedir. Genellikle 250-600₺ arasında fiyat değişikliği göstermektedir. Alacağınız setlerin içerikleri ve temizleme solüsyonlarının kalitesine göre bu fiyatlandırmalar değişmektedir. Her sürücü arabasına oldukça değer vermektedir. Her hafta arabasını yıkayan sürücüler dahi bazen farlarını ihmal edebilmektedir.

Farlar ihmalle beraber gün geçtikçe sararmaya ve üzerindeki verniğin sökülmesine teslim olurlar. Arabanın diğer parçaları için kullandığını kimyasallarda far yüzeyine zarar verebilir. Uzun yolculuklarda sıçrayan taşlar yüzünden çizikler ve eskimeler meydana gelebilir. Ancak bütün bu sorunları tek bir set ile kolayca halletmek mümkün. Yaklaşık yarım saat sürecek bir uğraş sonrası farlarınız ilk gün ki gibi parlayacak.

En Güncel Far Temizleme Set Fiyatları

Birçok sürücü tarafından denenmek isteyen ancak korkulu gözlerle bakılan farlar aslında çok kolay yöntemler ile temizlenebilir. Bazı durumlarda farın içerisinde oluşan pislikleri temizlemek oldukça zahmetlidir. Dış yüzey rahatlıkla temizlenebilirken iç yüzeylere ulaşmak sanıldığı kadar kolay değildir. Far dışında kalan yüzeylere zarar vermemekte temizleme işlemi kadar da önemlidir.

Far Temizleme Set Fiyatları Ne Kadardır? En Güncel Fiyatlar Hakkında!Temizleme solüsyonunun buharı ile kısa sürede ayna gibi olan farlarınız dilediğiniz performansı kısa sürede geri verecektir. Çok basit zımparalama işlemi ardından solüsyon buharını tuttuğunuzda nasılda cam gibi parladığını çıplak gözle bile görebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey bir temizleme seti alıp işe koyulmak. Bu noktada ülkemizde etkili bir düzeyde far temizleme setlerine olan ihtiyaç artış göstermektedir.

Far Temizleme Seti İstanbul

Far temizleme set fiyatları İstanbul ili içerisindeki sürücüler tarafından daha çok merak edilmektedir. İstanbul ’da trafik yoğunluğu oldukça fazladır. Buda araç yoğunluğunun diğer illere göre çok daha fazla olduğunun bir kanıtı. Trafik içerisinde uzun zaman geçirmek zorunda kalan sürücüler iççin arabaları oldukça önemlidir. Bu nedenle hiçbir detayı es geçmezler.

Far temizliği çok önemsenmeyen bir alan olarak görülse de sürücüler bu konuda oldukça hassas. Far camlarının üzerindeki ufak kesikleri zımpara yardımı ile kazıyıp solüsyonlarla eski haline getirmek ise artık çok kolay. Glasweldturkey far temizleme setlerini uygun fiyatlı bir şekilde sizlerle buluşturmaktadır.

Daha önce yorum yapılmadı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Start typing and press Enter to search

Alışveriş Sepeti

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Call Now Button
WhatsApp'ı Aç
1
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?