Ümraniye Otocam Çizik Giderme Hizmeti
Ümraniye oto cam çizik giderme
Posted in Tümü

Ümraniye Otocam Çizik Giderme Hizmeti

Ülkemizde araç fiyatları son zamanlarda çok yükseldi. Sıfırlar kadar ikinci el fiyatlarında da artış yaşanmakta. İkinci el araç almayı düşünenler uygun fiyatlı ama en ufak bir çiziği dahi olmasın ister. Kaportada veya camda olan çizikler ne satıcının ne de alıcının yüzünü güldürür. Ümraniye otocam çizik giderme firmaları araçların camındaki çizikleri yok ederler.

Trafikte, aracı park ederken, sileceklere takılan kirler veya pislikler, yanlış temizlik işlemleri camlarda çizik oluşturabilir. Oluşan çizikleri sürücüler kendileri giderebilirler. Ancak garantici ve kesin sonuç beklentisi içinde olan sürücüler için oto cam çizik girme firmalarından yardım almalarını tavsiye ederiz. Firmalar profesyonel işlem uygulayacaklarından daha garantili sonuç sunarlar.

Ümraniye Otocam Çizik Giderme İşlemleri

Ümraniye, İstanbul’un kalabalık bölgelerindendir. Çok fazla araç vardır. Fazla olan araçların sorunları da fazla olacağından bakım ve onarım işletmelerinin sayısı fazladır. Camında çizik veya çatlak oluşanlar hemen işletmelerden yardım alırlar. Bazı sürücüler çatlağı giderme işlemini kendileri yapmak isterler.

Ümraniye oto cam çizik gidermeÇiziklerin giderilmesi için gerekli olan malzemeler tedarik edilerek hemen işleme başlanabilir. Gerekli olan malzemeler;

  • Metal cilası
  • Çizik giderici kimyasallar
  • Tırnak cilası
  • Mikrofiber bez

İşlemen başlamadan önce çiziğin olduğu akan güzelce temizlenmelidir. Lekeler bazen çiziklerle karıştırılır. Karışmayı engellemek için cam önce cam suyu ve mikrofiber bezle silinmeli. Yeni çizikler oluşmaması için yumuşak mikrofiber tercih etmelisiniz. Temizlik neticesinde çizikler iyice ortaya çıkacağından işlem daha kolay uygulanacaktır.

Çizik Giderici Ürünlerin Kullanımı

Çizik gidermek için metal cilasının kullanımı çok yaygındır. Temizlik yapıldıktan sonra yumuşak ve nemli bezin yardımıyla metal cilası cama uygulanır. Bez yoksa sünger kullanılabilir. Metal cilası dairesel hareketlerle cama iyice yedirilir. Birkaç defa aynı işlem tekrarlanır. Tekrarlanan işlemin bitmesiyle birlikte nemli bir bez kullanılarak temizleme yapılarak çizik giderilir.

Tırnak cilasını çizik gidermede kullanan çok fazladır. Tırnak cilası çizik olan bölgeye sürülür. 1 saat kadar kuruması için beklenir. Kuruma gerçekleştikten sonra asetonla fazlalıkları alınır. Kimyasal çizik giderici ürünler farklı markalar tarafından piyasada satılmaktadır. Bütün bu yöntemler arasında en pratik ve kaliteli olanı Ümraniye otocam çizik giderme işletmelerinin hizmetlerinden yararlanmaktır.

Sosyal medyada paylaş

Daha önce yorum yapılmadı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Start typing and press Enter to search

Alışveriş Sepeti

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Call Now Button
WhatsApp'ı Aç
1
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?