Oto Cam Çizik Giderme İstanbul
Oto Cam Çizik Giderme İstanbul
Posted in Çizik Cam Tamiri

Oto Cam Çizik Giderme İstanbul

Büyük şehirlerde araba sahibi olmanın en zor yanı siz ne kadar dikkat ederseniz edin dış etmenler aracınıza zarar verebilir. En sık oluşan zararlardan biride çiziklerdir. Çok derin olmasa bile arabanın genel görüntüsünde bir kusur oluşturan ve gözü rahatsız eden bu çiziklerden oto cam çizik giderme İstanbul şeklinde internette arama yaparak kolaylıkla ulaşacağınız ustalar yardımıyla kurtulmanız mümkündür.

Ama şunu belirtmek gerekir ki çiziklerin hepsinin geçmesi mümkün değildir. Eğer tırnağınızla kontrol ettiğinizde hissedebileceğiniz kadar derin çizik oluşmuşsa arabanızın camında yapılan uygulamalar çiziği yok etmek yerine belirginleştirebilir. Eğer yapılan uygulamalar camda ki çizikleri geçirmekte yetersiz kalırsa kasko firmanızla görüşerek hakkınız olan senede 1 kere cam değiştirme hakkından yararlanabilirsiniz.

Oto Cam Çizik Giderme İstanbul

Oto Cam Çizik Giderme İstanbul da Nerelerde Yapılır

İstanbul’da aracınızın camında ki çizikleri yok ettirmek için gidebileceğiniz bizzat bu iş üzerine çalışan kurumlar bulunmaktadır. Bu kurumlardan oto cam çizik giderme fiyatları isteyebilir, camınızda ki çiziğin derinliğine baktırıp işlemin işe yarayıp yaramayacağı hakkında bilgi alabilirsiniz. Oto sanayilerde bazı bakım ve tamir servisleri de ellerinde hazır bulunan çizik giderme setleri ile çizik tamiri yapabilmektedir.

Oldukça basit olan çizik tamir işlemi için eğer servislere gitmek istemezseniz internetten seryum oksitli cilalardan alıp kendinizde arabanızın camına uygulamayı deneyebilirsiniz. Tek yapmanız gereken yönergeleri takip ederek dikkatlice aracınızın camına bu bileşeni uygulamaktır. Servislere para vermeden önce bu yöntemi deneyerek daha ekonomik bir şekilde sonuç alınabildiğinden pek çok kişi bu yolu tercih etmektedir.

Oto Cam Çizik Giderme İstanbulÇizik Giderme İşlemi Nasıl Yapılır

– İşlemin uygulanacağı yüzey ön cam çizik giderme işlemi için öncelikle iyice temizlenir.

– Daha sonra uygulanacak olan cila yüzeye dökülerek dairesel hareketlerle, mikro fiber bir bez yardımıyla yüzeye yedirilir.

– Eğer çizikler derin değilse bu işlem çiziğin giderilmesi için yeterlidir.

– Derin çiziklerde ise bu işleme ek olarak parlatıcı bir ekipman yardımıyla bölgenin üzerinden tekrar geçilir.

Çizik giderme işleminde internette oto cam çizik giderme İstanbul diye arattığınızda karşınıza çıkan firmalar işlem için seryum oksit denilen aşınmaya karşı dayanıklı bir cila ve çeşitli parlatıcı ekipmanlar kullanmaktadır. Ve 15 ila 20 dakika süren bu işlem ile cam çiziklerinin çoğu onarılabilmektedir. Ama firmalarda çok fazla çizilmiş camın değiştirilmesinden yanadır.

Daha önce yorum yapılmadı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Start typing and press Enter to search

Alışveriş Sepeti

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Call Now Button
WhatsApp'ı Aç
1
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?