Ön Cam Ağır Çizik Giderme Hizmeti
Ön Cam Ağır Çizik Giderme Hizmeti
Posted in Tümü

Ön Cam Ağır Çizik Giderme Hizmeti

Ön Cam Ağır Çizik Giderme Hizmeti

Eyvah arabamın camında çizik var! Diye dertlenmenize gerek yok. Camınızdaki hafif ve derin çizikleri yapacağınız birkaç işlemle yok edebilirsiniz. Arabanın her yöndeki camında meydana gelen çizikler can sıkmaya yeter. Fakat özellikle ön cam daha önemlidir. Sürücünün görüş netliğine engel olmasından dolayı ön cam ağır çizik giderme işleminin vakit kaybetmeden yapılması gerekir.

Çeşitli nedenlerden dolayı oluşan çiziklerin pratik birkaç yöntemlerle yok edilmesi mümkündür. Hafif çizikler için çok fazla efor sarf etmenize gerek yoktur. Hemen yok edilir. Derin on cam çizik giderme için hafif çiziklere oranla biraz daha fazla zaman ayırmanız ve efor sarf etmeniz gerekebilir. Ayıracağınız zamanla cam değiştirme masrafından kurtulabilirsiniz. İşte derin cam çiziklerini yok etmenize yarayacak detaylar!

Ön Cam Ağır Çizik Giderme Ürünleri

Arabaların camları çeşitli nedenlerle çizilmektedir. Camdaki toz veya kirlerin silecekle silinmesi, küçük taş sekmeleri, kum parçacıkları çizilmelerin nedenleri arasında yer alır. Çizilmeler aracın camının kalitesine göre farklılık göstermektedir. Kaliteli araçların camları daha kaliteli olduğundan biraz daha zor çizilmektedir. Fakat en nihayetinde her aracın camı hafif veya derin olarak çizilebilmektedir. Arka, yan ve ön cam çizik giderme için çeşitli yöntemler kullanılarak sorun giderilebilir.

Ön Cam Ağır Çizik Giderme HizmetiHer derecedeki oto cam çizik giderme için kullanılan ürünler şunlardır;

  • Tırnak cilası
  • Diş macunu
  • Karbonat
  • Selenyum oksitli metal cilası,
  • Piyasada satılan çizik giderici ürünler

Kimyasal Ürünlerle Camdaki Ağır Çiziklerin Giderilmesi

Araçların camları oldukça hassastır. Bundan dolayı çizik oluşmaması için çok dikkatli olmakta fayda vardır. Özellikle camların temizliğinde mutlaka cam suyu kullanılmalıdır. Yumuşak dokulu bezler kullanılarak yapılacak olan temizlik camların çizilmesini önleyecektir. Her türlü dikkate rağmen elimizde olmayan nedenlerden dolayı aracımızın camında hafif ve derin çizikler oluşabilir. Piyasada satılan çizik giderici ürünler kullanılarak sorununuza çözüm bulabilirsiniz.

Satılan ürünlerin uygulaması polisaj makinesi ile yapıldığında çok daha güzel sonuçlar elde edilir. Yüzeyin cilalanması, pürüzsüz hale getirilmesi ve ürünün makine aracılığıyla cama tam olarak yedirilmesi çiziklerin daha net kaybolmasını sağlar. Çok derin olmayan çizikler çizik giderici ürünlerle kolayca yok edilebilirken ağır çizikler için profesyonellik gerekebilir. Özellikle ön cam ağır çizik giderme için aracın sanayiye götürülmesi çok daha doğru olacaktır.

Daha önce yorum yapılmadı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Call Now Button
WhatsApp'ı Aç
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?